Nápověda

Registrace do aplikace AccountView

Děkujeme za Váš zájem o online služby společnosti Moventum. Chcete-li se zaregistrovat k online přístupu k Vašemu finančnímu účtu u společnosti Moventum, obraťte se prosím na svého finančního poradce.

Jak získat přístup k Vašemu účtu

Po registraci obdržíte od společnosti Moventum uživatelské jméno a heslo. Chcete-li získat online přístup k Vašemu účtu (účtům) Moventum, zadejte do příslušných textových polí na přihlašovací stránce své uživatelské jméno a heslo a následně klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ nebo stiskněte klávesu Enter. Jestliže jste se již zaregistrovali, ale dosud jste od společnosti Moventum neobdrželi Vaše uživatelské jméno a/nebo heslo, kontaktujte prosím svého finančního poradce.

Jestliže jste již obdrželi Vaše uživatelské jméno a/nebo heslo, ale ztratili jste je nebo zapomněli, vraťte se prosím na přihlašovací stránku, klikněte na odkaz „Zapomněli jste své uživatelské jméno a/nebo heslo?“ a postupujte dle dalších pokynů.

Nastavit nové uživatelské jméno

Zapomněli-li jste své uživatelské jméno, můžete požádat o jeho obnovu. Chcete-li tak učinit, vraťte se prosím na přihlašovací stránku a klikněte na odkaz „Zapomněli jste své uživatelské jméno a/nebo heslo?“.

Jste-li na obrazovce „Nastavit nové uživatelské jméno nebo heslo“, ujistěte se, že je zaškrtnuto výběrové okénko „Nastavit nové uživatelské jméno“, vepište požadované údaje do příslušných textových polí „Vaše jméno“, „Vaše příjmení“ a „Číslo Vašeho účtu“ a stiskněte tlačítko „Odeslat“. Vaše uživatelské jméno Vám bude zasláno na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli na formuláři „Registrace služby Moventum AccountView“.

Vezměte prosím na vědomí, že po obnovení Vašeho uživatelského jména Vaše heslo již neplatí. Automaticky bude vygenerováno nové heslo a toto Vám bude zasláno buď SMS zprávou nebo poštou v závislosti na volbě způsobu „Zaslání hesla“, který jste zvolili při registraci. Jakmile obdržíte soubor nových přihlašovacích údajů, můžete se přihlásit do aplikace AccountView.

Žádost o opětovné zaslání hesla

Zapomněli-li jste své heslo, můžete si vyžádat jeho obnovu. Chcete-li tak učinit, vraťte se prosím na přihlašovací stránku a klikněte na odkaz „Zapomněli jste své uživatelské jméno a/nebo heslo?“.

Jste-li na obrazovce „Nastavit nové uživatelské jméno nebo heslo“, klikněte na výběrové okénko vedle tlačítka „Nastavit nové heslo“, vepište požadované údaje do příslušných textových polí „Uživatel“, „Vaše jméno“, „Vaše příjmení“ a „Číslo Vašeho účtu“ a stiskněte tlačítko „Odeslat“. Bude vygenerováno nové heslo a toto Vám bude zasláno buď SMS zprávou nebo poštou v závislosti na volbě způsobu „Zaslání hesla“, který jste zvolili při registraci.