Pomoc

Registrácia do aplikácie AccountView


Ďakujeme Vám za Váš záujem o online služby spoločnosti Moventum. Za účelom získania online prístupu k svojmu finančnému účtu v spoločnosti Moventum kontaktuje, prosím, svojho finančného poradcu.


Prístup k účtu


Po registrácii Vám spoločnosť Moventum doručí používateľské meno a heslo. Pre online prístup k svojmu účtu zadajte svoje používateľské meno a heslo do príslušných textových polí na prihlasovacej obrazovke, potom kliknite na „Prihlásiť“ alebo stlačte Enter. V prípade, že ste sa už zaregistrovali, ale nedostali ste od spoločnosti Moventum svoje používateľské meno a heslo, kontaktujte, prosím, svojho finančného poradcu.


V prípade, že ste stratili alebo zabudli svoje používateľské meno a/alebo heslo, vráťte sa na prihlasovaciu obrazovku, kliknite na „Zabudli ste svoje používateľské meno a/alebo heslo?“ a postupujte podľa návodu.


Obnovenie používateľského mena


V prípade, že ste zabudli svoje používateľské meno, môžete požiadať o jeho obnovenie nasledovne: vráťte sa na prihlasovaciu obrazovku a kliknite na odkaz „Zabudli ste svoje používateľské meno a/alebo heslo?“


Na obrazovke „Obnovenie používateľského mena alebo hesla“ zvoľte možnosť „Obnoviť používateľské meno“ a zadajte požadované informácie do príslušných textových polí: „Meno“, „Priezvisko“ a „Číslo účtu“ a kliknite na „Odoslať“. Vaše používateľské meno bude odoslané na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii do služby Moventum AccountView.


Upozornenie: Po obnovení používateľského mena už Vaše pôvodné heslo nebude platné. Automaticky sa vygeneruje nové heslo, ktoré Vám bude doručené prostredníctvom SMS správy alebo poštou podľa spôsobu doručenia hesla, ktorý ste si zvolili pri registrácii. Do aplikácie AccountView sa môžete prihlásiť po získaní nových prihlasovacích údajov.


Žiadosť o obnovenie hesla


V prípade, že ste zabudli svoje heslo, o jeho obnovu môžete požiadať nasledovne: Vráťte sa, prosím, na prihlasovaciu obrazovku a kliknite na „Zabudli ste svoje používateľské meno a/alebo heslo?“.


Na obrazovke „Obnovenie používateľského mena alebo hesla“ zvoľte možnosť „Obnoviť heslo“, vyplňte požadované údaje do príslušných textových polí „Používateľ“, „Meno“, „Priezvisko“ a „Číslo účtu“ a stlačte „Odoslať“. Vystavíme Vám nové heslo a odošleme prostredníctvom SMS správy alebo poštou podľa spôsobu doručenia hesla, ktorý ste si zvolili pri registrácii.